Доля ватників, сепаратистів та просто ворогів України

Майбутнє ватників, сепаратистів та просто ворогів України дуже нагадує долю цієї жінки-нацистки. Ватники так само (як і та нацистка не визнає Холокост) не визнають незалежність України, присутність та пряму участь Росії у війні проти України, анексію Крима, так само верещать "где ваши доказательства?" і так далі.

І це при тому, що самі вони (ватники) ніколи не обтяжували себе доказами приниження чи репресій у бік російськомовних громадян України ("народов дамбаса", як вони кажуть) з боку "фошиздов" та "бендеравцев". Що ви! Навіщо! Ватники так само переконані, як і та леді-нацистка, і цього їм достатньо, аби взяти до рук зброю та почати вбивати ні в чому не винних українців за вигадані самими ж сєпарами злочини проти російськомовних.

То ж якого біса Україна якимось чином зобов'язана доводити ватникам щось? Судити та саджати. А найнебезпечніших – вбивати на місці за збройний спротив законній українській владі та за антиукраїнську діяльність. Все ж обопільно та взаємно, дорогенькі! Чи не так?

І нехай собі не визнають український суд над ними – насрать! Не визнаватимуть, але сидітимуть!

Володимира Рибака ніхто не судив і ніхто нічого нікому не доводив. Його просто живцем закатували і викинули в річку ще живим вмирати.

У Німеччині ув'язнили 89-річну неонацистку: заперечувала Голокост. Німецькі правоохоронці затримали пенсіонерку, яку засудили до двох років в'язниці за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Про це повідомляє  "DW". Затриманою є Урсула Гафербек, відома своїми неонацистськими поглядами і засуджена за це до ув'язнення. Жінку взяли під варту в її рідному місті Флото, що в землі Північний Рейн-Вестфалія, і передали до відповідної пенітенціарної установи.

Жінку засудили до двох років в'язниці за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Цей вирок Гафербек оскаржила, однак програла суд. 2 травня вона мала прибути до місця ув'язнення для відбуття покарання, однак не зробила цього. Тому прокуратура видала ордер на її арешт.

На сайті ursula-haverbeck.info зазначається, що жінка не прибула до тюрми, оскільки чекає експертного висновку щодо придатності її до відбування покарання, якого ще немає.

Однак речник прокуратури міста Ферден, яка дозволила заарештувати засуджену, заявив, що ця інформація не відповідає дійсності. За його словами, відповідний висновок був виданий ще 20 квітня і він дозволяє ув'язнити Гафербек.

Нинішній вирок суду – вже не перший для Урсули Гафербек. За розпалювання ворожнечі її вже засуджували до ув'язнення у Гамбурзі, Берліні та Детмольді, однак де-факто вона опинилася у тюрмі вперше.

У нинішній справі йдеться про дописи до правоекстремістської газети "Голос райху", опубліковані в 2014 та 2015 роках.

Пенсіонерка відома своєю праворадикальною діяльністю. За її переконанням, насправді табір смерті Аушвіц (Освенцім) був трудовим табором, де нікого не вбивали.

У Німеччині за схвалення, применшення чи заперечення Голокосту передбачено максимальне покарання у вигляді штрафу та п'ятирічного тюремного ув'язнення.