ДНР провела для Києва відкритий урок російської мови, відредагувавши напис на стелі

Представники самопроголошеної "Донецької народної республіки" "провели відкритий урок російської мови для київських політиків", відредагувавши напис на стелі, що стоїть на в'їзді в Донецьк з боку Маріуполя. Раніше назву міста на ній було написано по-українськи – "Донецьк".

Бійці однієї з дивізій так званих Збройних сил Новоросії (ЗСН) демонтували м'який знак і змістили літеру "к" на одну позицію ліворуч.

Як повідомляє "Новороссия ТВ", роботами керував командир дивізіону з позивним "Хороший". Він пояснив, що "ця акція приурочена до 70-річчя перемоги над фашизмом". За його словами, зняттям м'якого знака зі стели бійці хотіли показати, що це "саме місто шахтарів, сталеварів, хіміків, інтелігенції".

"У нас дуже велика кількість інститутів, університетів і всіляких НДІ, – зазначив "Хороший". – Тут живуть дуже нормальні, мужні, міцні люди".

На звільненому на стелі місці планується повісити прапор і герб так званої Новоросії, а також прапор "Донецької народної республіки" (ДНР).

Як зазначає "Новороссия ТВ", бійці з допомогою аерозольного балончика з синьою фарбою також виправили написи розташованому поблизу вказівному щиті. Так, "Донецьк" знову залишився без м'якого знака, а "Слов'янськ" перетворився на "Славянск".

Джерело http://www.rosbalt.ru/ukraina/2015/05/02/1394790.html