Невідома жінка кинула пакетом з брудом в народного депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка. Інцидент стався сьогодні, 9 квітня, під час прес-конференції, присвяченій біометричним паспортам.

Під час прес-конференції невідома молода жінка, приблизно 20 років, підбігла до учасників заходу і кинула в депутата прозорий пакет з темним речовиною, схожою на бруд зі словами: «Бандити! Ви перейшли межу». Після цього вона жбурнула ще один такий же пакет, пише НБН.

Однак жоден із пакетів в Вадима Колесніченка не влучив: один розбився об стінку за депутатом, а другий впав на стіл. Як повідомляє НБН, після інциденту Колесніченко схопився, взяв пакет і зі словами «Дівчинка, ти прихворіла?» Замахнувся на жінку. Але потім він опустив руку і сказав: «Здрастуйте, проходьте, ви вболіваєте? У вас з головою проблеми?». Після цього жінка вибігла із залу, де проходила прес-конференція.

«Бачите, це інвалід праці. Це дуже добре, що в нашій державі є подібні придурки. Таких хворих людей навесні треба лікувати, а у держави просто не вистачає грошей, щоб таких шизофреніків лікувати. Ми – демократична країна і у нас шизофреніки гуляють не тільки на прес-конференціях, а й у парламенті », – прокоментував інцидент Колесніченко.

Як заявила пізніше жінка, вона кидала в депутата «органічним матеріалом» для біометричних паспортов. За її словами, вона зробила свій вчинок з метою протесту проти Партії регіонів, а кидала органічним матеріалом, тому що «Вадим Колесніченко є органічним представником Партії регіонів».

Жінка сказала, що її звуть Єлизавета, проте відмовилася назвати прізвище. При цьому вона уточнила, що представляє якийсь Революційний комітет. На місце події вже прибула міліція.

blog comments powered by DISQUS вверх