Представники самопроголошеної "Донецької народної республіки" "провели відкритий урок російської мови для київських політиків", відредагувавши напис на стелі, що стоїть на в'їзді в Донецьк з боку Маріуполя. Раніше назву міста на ній було написано по-українськи – "Донецьк".

Бійці однієї з дивізій так званих Збройних сил Новоросії (ЗСН) демонтували м'який знак і змістили літеру "к" на одну позицію ліворуч.

Як повідомляє "Новороссия ТВ", роботами керував командир дивізіону з позивним "Хороший". Він пояснив, що "ця акція приурочена до 70-річчя перемоги над фашизмом". За його словами, зняттям м'якого знака зі стели бійці хотіли показати, що це "саме місто шахтарів, сталеварів, хіміків, інтелігенції".

"У нас дуже велика кількість інститутів, університетів і всіляких НДІ, – зазначив "Хороший". – Тут живуть дуже нормальні, мужні, міцні люди".

На звільненому на стелі місці планується повісити прапор і герб так званої Новоросії, а також прапор "Донецької народної республіки" (ДНР).

Як зазначає "Новороссия ТВ", бійці з допомогою аерозольного балончика з синьою фарбою також виправили написи розташованому поблизу вказівному щиті. Так, "Донецьк" знову залишився без м'якого знака, а "Слов'янськ" перетворився на "Славянск".

Джерело http://www.rosbalt.ru/ukraina/2015/05/02/1394790.html